top of page

Iluzjonista na imprezę firmową

Wybór Macieja Sieńko na imprezę firmową to najlepsza decyzja, jeśli planujesz atrakcję iluzjonisty. Regularnie występuje na imprezach firmowych dla firm globalnie znanych jak i tych lokalnych.


Pierwszy raz na imprezie firmowej wystąpił w wieku 13 lat. Zdobył doświadczenie w branży, występując dla takich firm, jak Revolut, IBM, Biznes Liga. Został zaproszony do Liverpool na urodziny sportowca, jak i Holandii na wesele. Co tydzień występuje na regularnych imprezach na statku w języku angielsku.

Maciej jest idealnym wyborem zarówno, gdy organizujesz kameralną imprezę dla klientów i potrzebujesz magii z bliska lub organizujesz firmową imprezę dla 500 osób i potrzebujesz magii scenicznej. Pozostawia publiczność w zdziwieniu i zapewnia, że goście będą opowiadać o Twoim wydarzeniu przez wiele lat.

Daniel, organizator imprezy

"Występy Macieja za każdym razem przynoszą mnóstwo śmiechu i zabawy naszym gościom. Od 4 lat współpracujemy przy cyklicznych wydarzeniach i nigdy się nie zawiedliśmy. Polecam w 100%"

impreza firmowa

Iluzjonista na imprezie firmowej
Iluzjonista wśród gości
Iluzjonista na imprezie

1

Iluzja

close up

Magia z bliska podczas imprezy firmowej jest genialna, ponieważ jest to idealny łamacz lodów. Firmowe przyjęcia z drinkami często składają się z wielu osób, które nie znają się zbyt dobrze i nie mają czasu na rozmowę. Maciej jest wyjątkowo towarzyskim gościem, który miesza się z grupami ludzi i łączy ich ze sobą. Podczas gdy to robi, Maciej całkowicie zadziwi Twoich współpracowników i gości swoją zapierającą dech w piersiach magią. Będą oni świadkami szeregu sztuczek w stylu telewizyjnym, takich jak sztuczki z kartami, telefonami i ludzkimi umysłami! Na przykład, Maciej przewidzi miejsce, do którego zawsze chciałeś pojechać! Sprawi, że ludzie będą mówić o niezapomnianym wydarzeniu firmowym, które zorganizowałeś przez wiele lat.

 

2

iluzja sceniczna

Magia sceniczna to świetny sposób na wywarcie trwałego wpływu na gości. Pokaz Macieja jest szybki, niezwykle interaktywny i wypełniony zapierającymi dech w piersiach momentami magii. Pokaz ma wiele różnych sztuczek, zróżnicowane wizualizacje i zawiera momenty, w których cała publiczność przechodzi z miejsc siedzących do stojących. Jest również niesamowicie integracyjny i sprawia, że chcesz oglądać dalej. Nie znajdziesz żadnych tandetnych magicznych sztuczek, kiedy zarezerwujesz Macieja. Magia jest prawdopodobnie jedną z najbardziej wpływowych form rozrywki, skontaktuj się z Maciejem i przedstawi Ci on całą ofertę.

 

3

zlecenia specjalne

Maciej ma niesamowicie unikalny charakter. Poza sztuczkami, jego obecność i unikalna struktura show sprawią, że Twoi goście poczują się jak w domu. Nawet jeśli występuje na scenie dla setek osób, to show sprawia wrażenie niesamowicie wyjątkowego i intymnego doświadczenia. To prawdopodobnie dlatego Maciej jest wielokrotnie rezerwowany przez wiodące w branży marki, aby nadać ich wydarzeniom niezbędny rozmach! Dlatego jeśli planujesz wydarzenie, które jest dla Ciebie naprawdę ważne, Maciej może przygotować pokaz iluzji dostosowany pod tą imprezę.

Zapytaj o dostępność

Wprowadź swoje dane kontaktowe, a skontaktuję się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Dziękuję Ci za wypełnienie formularza. Skontaktuję się z Tobą wkrótce!

bottom of page