top of page

Iluzjonista na event

Jakie atrakcje na event?

Pokaz iluzji na event to najlepsza decyzja, jeśli organizujesz spotkanie dla swoich pracowników. Regularnie występuję na imprezach firmowych dla firm globalnie znanych jak i tych lokalnych — po polsku jak i po angielsku.

Pierwsze występy.

Pierwszy raz na imprezie firmowej wystąpiłem w wieku 13 lat. Później zdobyłem doświadczenie w branży, występując dla takich firm, jak Revolut, IBM, Santander Bank. Zostałem zaproszony do Liverpool na urodziny sportowca, jak i Holandii na wesele. Co tydzień występuję również na regularnych imprezach na statku w języku angielskim.

Iluzjonista na imprezę firmową.

Maciej jest idealnym wyborem zarówno, gdy organizujesz kameralną imprezę dla klientów i potrzebujesz magii z bliska lub organizujesz firmową imprezę dla 500 osób i potrzebujesz magii scenicznej. Pozostawia publiczność w zdziwieniu i zapewnia, że goście będą opowiadać o Twoim wydarzeniu przez wiele lat.

Daniel, Krakow Boat Party

"Występy Macieja za każdym razem przynoszą mnóstwo śmiechu i zabawy naszym gościom. Od 4 lat współpracujemy przy cyklicznych wydarzeniach i nigdy się nie zawiedliśmy. Polecam w 100%"

impreza firmowa

Iluzjonista na imprezie firmowej
Iluzjonista wśród gości
Iluzjonista na imprezie

1

Iluzja

close up

Iluzja z bliska

 

Pokaz magii z bliska podczas imprezy firmowej jest genialny, ponieważ jest to idealny łamacz lodów. Firmowe przyjęcia z drinkami często składają się z wielu osób, które nie znają się zbyt dobrze i nie mają czasu na rozmowę.

 

Dlaczego iluzjonista?

 

Maciej jest wyjątkowo towarzyskim gościem, który miesza się z grupami ludzi i łączy ich ze sobą. Podczas gdy to robi, Maciej całkowicie zadziwi Twoich współpracowników i gości swoją zapierającą dech w piersiach magią.

 

Jakie sztuczki?

 

Maciej przewidzi miejsce, do którego zawsze chciałeś pojechać! Przepowiednie, sztuczki karciane i z rzeczona gośćmi, ale również inne, o które możesz dopytać.

 

2

iluzja sceniczna

Iluzja na scenie

 

Pokaz iluzji na scenie to świetny sposób na integrację pracowników.

 

Pokaz Macieja jest szybki, niezwykle interaktywny i wypełniony zapierającymi dech w piersiach momentami magii.

 

Iluzjonista na event

Iluzjonista na event, który wzbudza emocje, tworzy niezapomniane show i buduje relacje z wszystkimi uczestnikami Twojego eventu. Według wielu klientów najlepsza część wieczoru.

Jakie sztuczki?

Podczas pokazu na scenie Maciej prezentuje szereg sztuczek, w tym jedną przygotowaną zawsze z myślą o kliencie - pojawienie logo/zdjęcia/fotografii w niemożliwy

3

zlecenia specjalne

zlecenia specjalne?

Maciej ma niesamowicie unikalny charakter. Stworzy dla Ciebie pokaz iluzji szyty na miarę!

Poza sztuczkami jego obecność i unikalna struktura show sprawią, że Twoi goście poczują się jak w domu.

Najlepszy iluzjonista Kraków

Maciej przygotował jeden z najbardziej emocjonujących i zabawnych pokazów na Twoją imprezę. Może również dopasować sztuczki magiczne do charakteru Twojego wydarzenia.

Jakie sztuczki?

Sztuczki w zleceniu specjalnym będą omówione podczas nawiązania współpracy. W tym przypadku ogranicza nas już tak naprawdę jedynie wyobraźnia. Skontaktuj się po więcej informacji.

 

Zapytaj o dostępność

Wprowadź swoje dane kontaktowe, a skontaktuję się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Dziękuję Ci za wypełnienie formularza. Skontaktuję się z Tobą wkrótce!

bottom of page