top of page
DSC_1928.jpg

Iluzjonista na Twoje wesele

Maciej, Pan Młody

"Bardzo fajna współpraca, ogromne zaskoczenie gości i perfekcyjnie wykonana praca ze strony Macieja. Zrobił wielkie show. Jesteśmy bardzo zadowoleni i z czystym sumieniem polecamy w 100% na wesela i wszystkie inne imprezy!"
ABC_1945_edited.jpg
ABC_1945.jpg

iluzja sceniczna

Magia sceniczna to pokaz magii wykonywany przed całą publicznością na raz. Często sztuczki magiczne postrzegane są nieco tandetnie. U Macieja nie znajdziesz królika z kapelusza, żadnych klisz, słabych numerów czy kiepskich żartów. Maciej wykonuje super interaktywny pokaz magii scenicznej wypełniony sekretami, czytaniem w myślach i iluzjami, który gwarantuje, że Twoi goście będą opowiadać o tym, czego byli świadkami przez wiele lat! Jeśli chcesz swojemu eventowi dodać ciekawe, unikalne i naprawdę jedyne w swoim rodzaju doświadczenie, złóż zapytanie już teraz!

DSC_2109.jpg

Iluzja 
close - up

Po zakończonym pokazie scenicznym Maciej przemieszcza się między gośćmi wydarzenia, prezentując najbardziej niemożliwe iluzje. Każdy gość może wtedy sprawdzić wszystkie rzeczy, na których występuje. Co więcej, magia będzie się również dziać z rzeczami Twoich gości - telefonem, pierścionkiem i innymi przedmiotami. Jeśli chcesz, aby wszyscy zapamiętali Twoje wesele jako magiczne, iluzjonista Maciej jest najlepszym wyborem.

Iluza Close Up

dowiedz się więcej

Tuż przed covidem założyłem pierwszą w Polsce Agencję Iluzjonistów. Głównym założeniem firmy było zapewnienie atrakcyjnego pokazu iluzjonistycznego na każdy event, na którym mieliśmy okazję się pojawić. Film, który jest po prawej stronie to showreel tej agencji. Zapraszam do obejrzenia pod tym linkiem na Youtube, aby obejrzeć cały z dźwiękiem.

Czym jest

pełny pakiet?

Pakiet 20 minutowego pokazu scenicznego wraz z kilkugodzinnym występem iluzji close up to połączenie dwóch najbardziej interaktywnych, przyciągających i modnych obecnie atrakcji weselnych. Składa się on z wstępnego pokazu na scenie lub podeście.

Dziękuję za wypełnienie danych. Skontaktuję się z Tobą wkrótce!

sponsor strony

Sponsorem strony jest portal Wesele z Klasą. Przejdź na ich stronę, aby przeczytać zweryfikowane opinie o Macieju, jak i zapoznać się z ogłoszeniem.

wesele-z-klasa-logo-o81lamqme6i14e9gl6utl9freqdc4jlid0m4ltn1b0.png
bottom of page